O nás

Vítejte v Legend Sport Praha!

Legend Sport Praha se nachází v srdci Prahy, konkrétně na adrese Myslíkova 171, 110 00 Nové Město. Naše kamenná prodejna je místem, kde se setkávají milovníci sportu, kteří vyžadují prémiovou kvalitu a individuální přístup.

Naší specializací jsou značky jako Rossignol, Dynastar, Lange, Fuji, Schoffel, Zeiner a mnoho dalších.

Naším posláním je poskytnout vám nejen špičkové produkty, ale také profesionální poradenství a osobní přístup, který v běžných řetězcích nenajdete.

Navíc se neomezujeme jen na zimu nebo léto. Přes zimu vás vybavíme tím nejlepším pro lyžování – od lyží přes oblečení až po příslušenství. V létě pak nabízíme cyklistické vybavení včetně kol, helem, rukavic, brýlí a letního oblečení.

Navštivte nás a přesvědčte se sami, proč je Legend Sport Praha místem, které byste neměli minout.

Boot Fitting centrum

Lyžáky a boty na míru

Boot Fitting je stručně řečeno individuální úprava bot formou tvarování stélek, vložek a skeletů bot. Komfort není luxus.

Výběru nových lyžařských bot by měli lidé věnovat dost času a pozornosti.
Boty nesmí být velké, musí přesně sedět na noze a nikde netlačit. Mezi lyží a lyžařskou botou by měla být harmonie. Každý člověk je jedinečný. Při výběru bot je třeba zohlednit, jak jezdím a kde jezdím, je dobré mít jasno, co preferujete. Každá řada lyžařských bot má svá specifika, ale hlavní je jejich základní funkce – pevné zafixování nohy v oblasti kotníku a paty umožňující rychlý přenos tlaku na lyži.

Pro zkoušení lyžařských bot na prodejně je dobré si vzít sebou lyžařské ponožky a hlavně trpělivost a dostatek času na zkoušení. Není to na půl hodinky. Jinak všechno ostatní dostanete zde na místě = široký sortiment bot a doplňků k nim (vložky, stélky aj.), odbornou péči, Boot Fitting, dokonce si vybraný typ bot můžete zapůjčit!

Tato služba se týká nejen lyžařských bot, ale i ostatních typů sportovní obuvi!
Boot Fitting je vhodný také pro běžecké, tenisové, cyklo a jiné sportovní boty. Správně přizpůsobené boty mohou výrazně zlepšit váš výkon a komfort při jakékoliv aktivitě.

Pro objednání této služby nás neváhejte kontaktovat:
Telefon: +420 777 758 728
E-mail: info@bootfitting.cz

Sleduj nás

Testování

Využijte možnost vlastního testování vybraných typů lyží i lyžařských bot.

Privátní nákup

Možnost nákupu mimo běžnou otevírací dobu se specialistou.

Lyžáky a sportovní boty
na míru

Individuální úprava bot formou tvarování stélek, vložek a skeletů bot.

Kvalifikovaní prodejci

Rozumíme tomu, co prodáváme. Proto vlastní zkušeností poradíme nejlépe.