O nás

LEGEND SPORT PRAHA

Legendární světové značky na jednom místě

Francouzský šarm, precizní výkon, inovace... to a ještě více zní každému fanouškovi lyžování při vyslovení značek  ROSSIGNOL / LANGE / DYNASTAR. Ty mají svůj chrám více než 20 let v prémiovém obchodě v centru Prahy, Myslíkově ulici. 

ROSSIGNOL / LANGE / DYNASTAR / LOOK

Značka Rossignol je mezi lyžaři stálicí již z dob před rokem 89. „Rosiňoly“ jsou oblíbené nejen v české komedii století „S tebou mě baví svět“ nebo „Sněženky a machři“ a u lyžařů všech úrovní, ale také mezi vrcholovými lyžaři, kteří dosahují světových úspěchů na nejnáročnějších závodech. Současnou, nám nejbližší lyžařskou hvězdou, je Slovenka Petra Vlhová, která má na svém kontě 55 pódiových umístění a 19 vítězství!  

Také značka Dynastar má svůj zvuk ve světě závodního lyžování a to díky úspěchům Clémenta Noëla a další úspěchy získává také na poli freeridu. Obě značky nabízí pestrý sortiment od závodního vybavení přes lyže pro různé styly, a podmínky až po stále populárnější skialpy, nezapomíná se ani na nabídku pro ženy a děti. 

Zejména ženy pak uvítají unikátní  lyžáky Rossignol PURE PRO HEAT s vyhřívanou vnitřní botičkou s funkcí Bluetooth, poskytující možnost ovládání přes smartphone. I běžkaři najdou své „rosiňoly“ mezi pestrou nabídkou běžeckých lyží, bot a dalšího vybavení. 

Náročné lyžaře uspokojí široká nabídka lyžařských bot LANGE, které svými inovačními řešeními DUALCORE patří ke světové špičce, prověřené světem závodního lyžování.

Lyžařské vázání LOOK patří ke špičkám ve svém oboru a zajistí bezpečné lyžování pro každého a v každém směru. 

ZIMNÍ FASHION STYLE

Butiková část prodejny zajistí, aby vám to na svazích i slušelo. Vybrat si můžete francouský šik styl Rossignol nebo oblečení americké značky SPYDER, výstroj od německých značek Ziener a Schöffel, a italské Briko, pletenou módu a populární čepice Eisbär.

LEGEND TOP SERVIS

je souhrn služeb, zahrnující:

  • Lyžáky na míru =  Boot Fitting centrum
  • Testovací centrum = možnosti testování vybraných typů lyží i bot
  • Privátní nákup = nákup mimo běžnou otvírací dobu se specialistou, který se věnuje pouze vám
  • Rossignol club a Dynastar club

a další individuální služby na míru našim zákazníkům.